Współpracujemy z firmą budowlaną dlatego możemy zaproponować państwu;

Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz;

Glazura,terakota,regipsy

hydraulika malowanie

panele, gładzie. Zapraszamy!!!

 

 

 


USŁUGI PORZĄDKOWE

665-132-017665-132-017

Pranie TapicerkiPranie tapicerki Doczyszczanie Posadzek

Witaj na naszej stronie firmowej "Becia" usługi porządkowe. Znajdziesz tu informacje na temat wykonywanych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy!!!

Firma becia jest profesjonalną firmą sprzątającą.Zajmujemy się utrzymaniem czystości  w mieszkaniach , domach, biurach,terenach zewnętrznych i nie tylko.

Znajdziecie u nas Państwo wachlarz usług związanych z czystością .

Naszymi atutami są elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta . Oferowane usługi wykonujemy w godzinach dopasowanych do potrzeb klienta . Podejmiemy się zarówno jednorazowego ,cyklicznego i bieżącego utrzymania czystości.

W dzisiejszym życiu nie jest łatwo znależść czas na sprzątanie i utrzymanie czystości. Firma „Becia” Usługi porządkowe wychodzi naprzeciw tym problemom. Posprzątamy twój dom, biuro i zajmiemy się twym ogrodem poprzez strzyżenie trawnika, grabienie liści czy przycięcie żywopłotów. Pierzemy dywany , wykładziny i meble tapicerowane. Wypranie dywanu nawet niewielkiego systemem gospodarczym jest bardzo uciążliwe i czasochłonne. Skontaktuj się z nami a przyjedziemy i wypierzemy dywan za ciebie w twoim domu, lub zabierzemy do siebie. Po czterech dniach oddamy Ci wytrzepany i wyprany dywan.

Po ciężkiej pracy nie musisz zajmować się utrzymaniem czystości w biurze i domu, wystarczy że zadzwonisz i umówisz się z nami na bezpłatną wycenę.Sprzątanie nie jest niczy uciążliwym dla nas, ponieważ jest to nasza praca. Staramy się ciągle rozwijać w zakresie sprzątania, strzyżenia trawników, przycinania żywopłotów, prania dywanów i utrzymaniu czystości w szerokim zakresie usług porządkowych. 

Utrzymujemy porządek i czystość poprzez sprzątanie w biurach , domach , halach targowych,klatkach schodowych i nie tylko.

Działamy na terenie miast;Świebodzic , Świdnicy , Wałbrzycha,Strzegomia i okolic.Otwarci jesteśmy na kolejne wyzwania .Chętnie podejmujemy współprace z osobami prywatnymi,firmami,,spółdzielniami mieszkaniowymi.

Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i używamy środków renomowanych firm.Pracujemy 24h na dobę.Pracujemy w weekendy.Zapraszam do zakładki usługi i kontakt.

 

 

 

 

 Usługi porządkowe, Sprzątanie,  Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Strzegom, sprzątanie, utrzymanie czystości, usługi porządkowe, pranie dywanów, opieka nad grobami, strzyżenie trawników, przycinanie żywopłotów, Sprzątanie- Wałbrzych-Świebodzice-Strzegom-Świdnica